Üdvözlöm Önöket!
Nov. 8-án látogatta el Martonyiba, vissza kell menni!!!! Annyira bájos, hangulatos falu. A templom és a Polgármesteri Hivatal környékére jutott csak időm, a falu többi részét autóból láttam, nagyon tetszett. Megkapó látvány a régi, tornácos hosszú ház, ilyet nem sok felé láttam.
Sajnos nem volt nálam a fényképezőgépem, 2 ok, hogy hamarosan újra ellátogassak ebbe a Pesttől távoli, csöndes kis faluba.
A másik: pecsétet kaptam a túrafüzetembe, Anyukámtól kapott -- személyes emlék -- piros szemüvegtokomat a Polgármesteri Hivatalban felejtettem. Köszönöm, ha elteszik! Az előtérben, az iroda bejáratánál, fa párkányon, vagy benn az irodában raktam le. Köszönöm előre is!
A Szalonnáról Miskolcra induló vonatot kényelmesen elértem.
Üdvözlettel: Kissné Annamária