Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Kissné Annamária Kissné Annamária wrote on 2017-11-10 at 01:00
Üdvözlöm Önöket! Nov. 8-án látogatta el Martonyiba, vissza kell menni!!!! Annyira bájos, hangulatos falu. A templom és a Polgármesteri Hivatal környékére jutott csak időm, a falu többi részét autóból láttam, nagyon tetszett. Megkapó látvány a régi, tornácos hosszú ház, ilyet nem sok felé láttam. Sajnos nem volt nálam a fényképezőgépem, 2 ok, hogy hamarosan újra ellátogassak ebbe a Pesttől távoli, csöndes kis faluba. A másik: pecsétet kaptam a túrafüzetembe, Anyukámtól kapott -- személyes emlék -- piros szemüvegtokomat a Polgármesteri Hivatalban felejtettem. Köszönöm, ha elteszik! Az előtérben, az iroda bejáratánál, fa párkányon, vagy benn az irodában raktam le. Köszönöm előre is! A Szalonnáról Miskolcra induló vonatot kényelmesen elértem. Üdvözlettel: Kissné Annamária
Please wait...