Martonyi Község Honlapja Borsod Abaúj Zemplén megye
Vendégkönyv
Budavári Zoltán
wrote on 2013-09-09 at 00:00
A Pálos-motorossokkal ,a pálos kolostor romjait megnézni voltunk ebben a szép ,tiszta, rendbentartott faluban. Jó volt ott leni.Köszönjük a vendéglátást a polgármester úrnak és a többi polgárnak.Üdvözlettel:Boy