Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Reményi Tündi Reményi Tündi from Kazincbarcika wrote on 2018-04-20 at 17:37
Először jártam Martonyiban, de vissza fogok térni. Példaértékű rend , tisztaság fogad a természet adta szépség mellett. Az udvarokra is betekintést nyerhetünk, hiszen oda vonza a tekintetet a rend és a tisztaság. Az emberek nagyon kedvesek. Csak gratulálni tudok ! A közterület is gyönyörűen parkosítva, látszik, hogy szorgos kezek gondozzák. Köszönöm a sorsnak, hogy ide vezérelt 😊🌹
Please wait...