Először jártam Martonyiban, de vissza fogok térni. Példaértékű rend , tisztaság fogad a természet adta szépség mellett. Az udvarokra is betekintést nyerhetünk, hiszen oda vonza a tekintetet a rend és a tisztaság. Az emberek nagyon kedvesek. Csak gratulálni tudok ! A közterület is gyönyörűen parkosítva, látszik, hogy szorgos kezek gondozzák. Köszönöm a sorsnak, hogy ide vezérelt 😊🌹