Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Kamilla Virágsziget Kamilla Virágsziget wrote on 2013-08-18 at 00:00
Munkámból kifolyólag jártam Martonyiban...el kell mondjam ,hogy nem mindig látni ilyen rendezett falut,egyetlen szemetet és gazt sem láttam,minden szépen rendezetten működik!a temető ahová én szállítottam a koszorút nagyon rendben van tartva ami a legtöbb temetőkre sajnos nem jellemző! És ami szintén fontos hogy az embereket elégedettnek láttam !Gyerek koromban jártam már ott hisz Kereszt szüleim oda valók voltak de nagyot változott a falu és ezért gratulálok a Vezetőségnek!
Please wait...