Munkámból kifolyólag jártam Martonyiban...el kell mondjam ,hogy nem mindig látni ilyen rendezett falut,egyetlen szemetet és gazt sem láttam,minden szépen rendezetten működik!a temető ahová én szállítottam a koszorút nagyon rendben van tartva ami a legtöbb temetőkre sajnos nem jellemző! És ami szintén fontos hogy az embereket elégedettnek láttam !Gyerek koromban jártam már ott hisz Kereszt szüleim oda valók voltak de nagyot változott a falu és ezért gratulálok a Vezetőségnek!