Egy rövid régészeti munka okán érkeztünk Martonyiba, de remélem, hogy ezt a hetet több évnyi munka követi majd. Nem csak a kutatás miatt.
Ezt mindenki megérti, aki már sétált ebben a csöppnyi faluban, beszélt a falubeliekkel vagy ismeri a terveiket...