Kedves Polgármester Úr!
Nagyon köszönöm, hogy részt vehettem a X. Pálos Települések Találkozója színvonalas rendezvényén és megismerhettem Martonyit, ami számomra Borsod-Abaúj-Zemplén megye ékszerdoboza. Köszönöm szépen a vendéglátást Neked és a segítőidnek. Legközelebb, ha arra járok örömmel meglátogatlak. További munkádhoz jó egészséget és kitartást kívánok.