Tisztelt Polgármester Úr!
Mindenek előtt köszönetemet szeretném kifejezni azért a vendéglátásért, amit a Pálos Települések Találkozóján Martonyiban kaphattam, tapasztalhattunk.
Örömömre szolgált, hogy ezen a színvonalas rendezvényen Balatonszemes képviseletében részt vehettünk, valamint hogy szép emberi és települési kapcsolatokat köthettünk, ápolhattunk.
A szombati szentmise helyszínéül szolgáló Háromhegyi Pálos kolostorrom és környezete magával ragadó, gyönyörű kincs!