Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Géza Németh Géza Németh from Miskolc wrote on 2019-05-02 at 09:07
Tisztelt Polgármester Úr! Köszönjük Önnek és munkatársainak a szíves fogadást, köszönjük azt a nagy segítséget, amellyel könnyűvé tették számunkra a háromhegyi pálos templom elérését, majd hogy onnan visszahoztak bennünket a völgyben meghúzódó településükre. Jó volt a pálos kolostor maradványát megismerni, rendeltetésének megfelelően használni. Bárcsak ilyen jó állapotban lenne a Miskolc közeli Szentléleki kolostorom! Köszönjük, hogy bepillanthattunk Martonyi község életébe, a kertek alatt érkezve. Hogy megtekinthettük a rendezett főutcát, a világháborús emlékművet, a hazaváró emlékhelyet és a szép templomot. Az eredményből volt jó megtapasztalni azt az igyekezetet, amellyel a település lakói megbecsülik a sajátjukat. Ebből az élményből egy nagyobb település lakója is tanulhat. Igyekszünk visszatérni.
Please wait...