Túránk során a Kolostorrom érintésével érkeztünk községükbe. Messziről hallatszott a jóhangulatú focimeccs lelkes szurkoló tábora. A házak közé érve sem kellett csalódnunk. Aki szereti a csendes vidéki családias hangulatot, itt Martonyiban biztosan megtalálja. Mindíg jó eső érzés, ha mosolyogva visszaköszönnek az utcán. Itt sem éreztük magunkat idegennek. Köszönöm Önöknek!! Segítőkész önzetlen emberrel is összehozott a sors. Külön köszönet érte.