Rendszeresen szoktam nézni Martonyi község honlapját, amióta egyszer segítséget kért egy alapítvány a nehéz helyzetben lévő családok gyermekeinek. Mondhatom, hogy a látottak alapján, nagyon örülök, hogy ilyen jó emberek élnek ebben a községben is. Nagyon jó látni, hogy (a lehetőségeikhez mérten) milyen szépen igyekeznek átadni a mai gyermekeknek azokat az értékeket amiket ők is a szüleiktől kaptak. Biztosan rengeteg gondjuk-bajuk van a lakóknak és a község vezetőinek is, mint mindenki másnak manapság, de még így is nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy tovább adják a legfontosabb dolgokat az utánunk következő nemzedékeknek. Szívből kívánok sok szeretettel minden jót, és erőt továbbra is minden lakónak és a község vezetőinek is.
Pécel, 2013. június 12.