Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Kovács László Kovács László wrote on 2013-06-12 at 00:00
Rendszeresen szoktam nézni Martonyi község honlapját, amióta egyszer segítséget kért egy alapítvány a nehéz helyzetben lévő családok gyermekeinek. Mondhatom, hogy a látottak alapján, nagyon örülök, hogy ilyen jó emberek élnek ebben a községben is. Nagyon jó látni, hogy (a lehetőségeikhez mérten) milyen szépen igyekeznek átadni a mai gyermekeknek azokat az értékeket amiket ők is a szüleiktől kaptak. Biztosan rengeteg gondjuk-bajuk van a lakóknak és a község vezetőinek is, mint mindenki másnak manapság, de még így is nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy tovább adják a legfontosabb dolgokat az utánunk következő nemzedékeknek. Szívből kívánok sok szeretettel minden jót, és erőt továbbra is minden lakónak és a község vezetőinek is. Pécel, 2013. június 12.
Please wait...