Szia. Szeretnénk Neked gratulálni ahhoz, hogy ilyen szépen rendben tartjátok a falut ahol tegnap körbe autóztunk és jól eső érzéssel mentünk fel a nagyon szépen rendbe tartott temetőre. További jó egészséget és sok sikert kívánunk Neked az ottani munkához. Üdvözlettel Kucsma Misi és családja