sziasztok!::D:D szerintem is nagyon igényes a honlap de azért szerintem ahogy olvasom ezeket az írásokat a vendégkönyvbe olyan nyilvánvaló hogy ilyan nyálas dumák vannak benne megmodom az őszintét és tényleg jó a honlap de a falu jobb !meg nemkell ezt szépítgetni szép ez úgyis nem kell bolhapiacot csináálni belőle.
gyermekkoromat itt töltöttem 😀