Polgármester Úr!
Gratulálok!
Nagyon szeretek nézelődni, böngészni a weboldalon.
Profi módon szerkesztett, érdekes, színvonalas...
....mert a Martonyiban létrejött rendezvények is azok....
Kérem Istent adjon erőt,egészséget a további munkálkodáshoz!
Boldog Karácsonyt,
Szerencsés Új Évet
kívánok a Vécsei Családnak és a Martonyiban élő EMBEREKNEK!!!!!
Baráti üdvözlettel: Macus