Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Gyulai Sándor Gyulai Sándor wrote on 2010-10-17 at 00:00
Én is a 13/a osztálykirándulásán voltam és mondhatom felejthetetlen élmény volt a kirándulás. A környezet gyönyörű a vendéglátás kifogástalan! Ajánlom mindenkinek nagyon jó kiránduló hely bárki aki elmegy nem bánja meg.Mégegyszer köszönjük!
Please wait...