Martonyi Község Honlapja Borsod Abaúj Zemplén megye
Vendégkönyv
Gyulai Sándor
wrote on 2010-10-17 at 00:00
Én is a 13/a osztálykirándulásán voltam és mondhatom felejthetetlen élmény volt a kirándulás.
A környezet gyönyörű a vendéglátás kifogástalan!
Ajánlom mindenkinek nagyon jó kiránduló hely bárki aki elmegy nem bánja meg.Mégegyszer köszönjük!