A szállás isteni volt, és felejthetetlen élményt nyújtott a környezet, a vendégszeretet, és minden, amit kaptunk. Még egyszer szeretnék mindent megköszönni, a legapróbb részletekig! Nagyon finom volt a gulyás, és örök élmény marad az első és egyetlen osztálykirándulás! Nagyon finom volt a gulyás, és a helyi borokhoz nincs fogható! Remélem még lesz hely számunkra Martonyiban, és meglátogathatjuk még sokszor életünk során!