Tisztelt Vendéglátónk! Kedves István!
Szeretettel köszönöm meg szíves vendéglátásotokat, amelyet az Edelényi Mátyás Óvoda kerékpár túráján részt vett kollégák irányába tanúsítottatok.
Martonyi egy ékszerdoboz, amit mindenkinek látni kell. A Kolostorromhoz az erdőn át vezető út egy álomutazás, főként, ha a Dávid a kísérő! Kívánok Nektek számtalan vendéget és azt, hogy hosszú ideig legyen még a község fejlődését szem előtt tartó, vendégszerető vezetője a közösségnek! Szeretettel: Ildikó