Én is annak az elvetemült 13/a-nak a tagja vagyok. Először is Gratulálni szeretnék az ujjonnal megválasztott polgármesternek és megköszönni neki és családjának, a falu lakóinak a vendégszeretetét! A környezetről és a falu hangulatáról nem is írnék, úgyse lehetne mindenki látogasson el! Ez az osztálykirándulás biztos emlék marad. Márcsak a gulyás miatt is megérné visszamenni 😉