Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Ötvös Máté Ötvös Máté wrote on 2010-10-08 at 00:00
Én is annak az elvetemült 13/a-nak a tagja vagyok. Először is Gratulálni szeretnék az ujjonnal megválasztott polgármesternek és megköszönni neki és családjának, a falu lakóinak a vendégszeretetét! A környezetről és a falu hangulatáról nem is írnék, úgyse lehetne mindenki látogasson el! Ez az osztálykirándulás biztos emlék marad. Márcsak a gulyás miatt is megérné visszamenni 😉
Please wait...