Csatlakozom az előttem szólóhoz. Örülök, hogy én is részese lehettem ennek a fenségesen gyönyörű táj felfedezésében. Egy percet nem unatkoztunk! A szállásunk, gyönyörű volt, hangulatos és mindennel felszerelt tiszta és rendezett lakás. A lakosok vendégszeretete is ösztönöz minket, hogy visszalátogassunk Martonyiba. Mindenkinek ajánlani tudom, ha egy túrával, élménnyel teli hétvégét szeretne tenni. Az egész osztály nevében köszönöm, vendégszeretetüket és a ránk fordított időt!