Martonyi Község Honlapja Borsod Abaúj Zemplén megye
Vendégkönyv
Kékesi Dávid
wrote on 2010-10-03 at 00:00
Itt voltunk osztálykiránduláson és felejthetetlen élmény volt. Nagyon sokáig emlékezni fogunk erre a hosszú hétvégére. A környék nagyon szép.
Nagyon jó volt a szállásunk, és a gulyás is nagyon finom volt! 😀 Köszönjük még egyszer.