Martonyi az egyik legkedvesebb falu, ahol valaha is jártam. Idén nyáron másodszor vakációztam Martonyiban és nagy örömmel vettem észre a falu szépülését. Jó látni, hogy egy kis falu is tud fejlődni, ha összefognak a helybéliek. Az itt töltött napok és a környékbeli kirándulások felejthetetlen élményekkel gazdagítottak. A Rakacai-tó közelsége emeli a falu vonzerejét. Mindenkinek ajánlom!