Gratulálok MARTONYI weboldalához!
Rendkívül színvonalas, érdekes és mindenre kiterjedő munka. Bár nem ott születtem, de a szívem fele lassan húsz éve odaköt, átérzem az ott élők kötődését az otthonukhoz.
Csodaszép hely, vigyázzunk rá!
Köszönöm a szép perceket, melyeket a weblap böngészése alatt éltem át!
Üdvözlettel: Ágos Istvánné Miskolcról