Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Juhászné Marcsi Juhászné Marcsi wrote on 2010-06-10 at 00:00
Dédimnél töltöttem Martonyiban jó pár nyarat. Nagyon léleképítő élmény volt! Ezúton köszönöm a sok friss pohár tejet a falu közepén lakó/lakott néninek. Sajnos a nevét nem tudom. Mai napig a számban érzem az ízét!
Please wait...