Gyülekezeti kirándulás keretében jártunk Martonyiban a napokban. A falu és a közeli pálos kolostorrom voltak a célpontjaink. Gyönyörű vidék, tavaszi friss levegő, napsütés is kedveztek nekünk. Mindenekelőtt viszont hálás szívvel köszönjük a templom, a református közösség bemutatását Pálinkásné Erikának, a kellemes sétát a faluban, a szíveslátást! Áldást, békességet kívánunk szeretettel!