Tisztelt Polgármester Úr!Ezúton szeretném mégegyszer megköszönni a sikeres véradáshoz nyújtott segítségét!Végigmenve a településen,amely gyönyörű helyen fekszik, örömmel láttam, hogy az utcák milyen rendezettek és mennyi felújítás folyik!Remélem a jó kapcsolatunk a jövőben is megmarad a beteg emberek segítsége érdekében!A további munkájához erőt, egészséget és sok sikert kívánok!
Tisztelettel:
Gergely Lászlóné
Kistérségi véradószervező