Kedves Polgármester úr.igaz,hogy én még nem jártam Martonyiba de nagyon sok szépet és jót hallottam rólla.Van nekem egy kedves jó barátom aki ott lakik(tevékenykedik)Istvánnak hivják.Ha lessz rá lehetőségem mindenképp elfogok oda menni.Kivánok sok sikert és egészséget.