Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Szűk Irén Szűk Irén wrote on 2010-02-13 at 01:00
Kedves Polgármester úr.igaz,hogy én még nem jártam Martonyiba de nagyon sok szépet és jót hallottam rólla.Van nekem egy kedves jó barátom aki ott lakik(tevékenykedik)Istvánnak hivják.Ha lessz rá lehetőségem mindenképp elfogok oda menni.Kivánok sok sikert és egészséget.
Please wait...