Vendégkönyv

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Tóth Péter Tóth Péter wrote on 2014-09-16 at 00:00
Jártamban – keltemben Borsod megye csücskébe –Martonyiba - vitt az utam. A Pálos kolostor romjait tekintettem meg. Ennek következtében kerültem Martonyiba. A falun látszik, hogy az ott lakók nagy szeretettel és gondoskodással óvják és csinosítják környezetüket. A falu főterének az adottságoknak megfelelően, ízléses kialakítása rendezettségéhez csak gratulálni tudok.
Please wait...