Eltelt egy kis idő, és nagyon szeretném ismét látni ezt a nagyon kedves, nagyon szépfekvésű falucskát.
Élvezni azt finom tiszta levegőt, a csendet, és a kedves emberek társaságát. Remélem hamarosan eljutok
félreteszek minden akadályt. Sok boldogságot kívánok minden kedves Martonyinak a 2014-es évben is